O nas

DOM I DEKORACJE -poznajmy się bliżej

Sklep internetowy Dom i Dekoracje powstał w 2019 roku, aby inspirować naszych klientów i wnosić radość do ich domów. Dziś  z powodzeniem rozwijamy nasz sklep i zdobywamy nowych, zadowolonych klientów. Współpracujemy z polskimi  i z zagranicznymi markami, a liczba osób odwiedzających nasz sklep i kupujących stale rośnie. Zaufanie naszych klientów to dla nas największe wyróżnienie.

Dom i Dekoracje wspiera klientów na każdym etapie związanym z urządzaniem czy dekorowaniem wnętrz. Od inspiracji poprzez doradztwo. U nas znajdziesz asortyment nie tylko dekoracyjny ale także użytkowy. Z powodzeniem dobierzesz poduszki, porcelanę, dekoracje a także niektóre meble. Z naszymi produktami urządzisz przytulny i wygodny dom.

Stawiamy na unikalność

Dobierając asortyment staramy się idealnie dopasować ofertę do naszych klientów. Dbamy o to by, wprowadzane kolekcje spełniały ich oczekiwania a produkty były jak najwyższej jakości. Dostępny w sklepie asortyment podyktowany jest wnętrzarskimi trendami ze świata designu, a oferowane produkty są tego dowodem. Niebanalne wzory i kolory oraz regularnie pojawiające się nowości tworzą sklep atrakcyjnym i ciekawym dla klienta. Z każdym rokiem poszerzamy ofertę produktów dostępnych w sklepie po to by jeszcze bardziej sprostać potrzebom naszych klientów. Dzięki naszym dodatkom i dekoracjom Twoje wnętrza nabiorą eleganckiego wyglądu. Twój dom wypełnią przedmioty, które zachwycą oryginalnością a Ty stworzysz strefę relaksu dla siebie jak i dla swoich bliskich.

W stronę natury

Sklep domidekoracje.pl zaprasza do współpracy zagraniczne i polskie marki. Coraz więcej uwagi przywiązujemy do tego, aby oferowane produkty były przyjazne naturze i ludziom. Sukcesywnie wprowadzamy do sprzedaży produkty wytworzone ręcznie z naturalnych składników, po to by chronić środowisko, wspierać przedsiębiorców i rękodzieło.

Dbając o środowisko, stopniowo wprowadzamy ekologiczne opakowania. Staramy się używać opakowań kartonowych bez dodatkowych wybielaczy i barwników. Takie opakowania z powodzeniem wykorzystujemy ponownie w procesie pakowania i zabezpieczenia towaru a co najważniejsze podlegają one procesowi biodegradacji.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji

Zależy nam na zadowoleniu klienta i spełnieniu Państwa oczekiwań. Pozostajemy z Państwem w kontakcie: mailowym, telefonicznym i na czacie. Możecie Państwo zadawać nam pytania, a my dołożymy wszelkich starań aby, w jak najkrótszym czasie na nie odpowiedzieć. Jeśli zastanawiają się Państwo nad zakupem w naszym sklepie i mają Państwo pytania szczegółowe dotyczące  cech produktu: koloru, struktury, wagi czy wysyłki…, chętnie na nie odpowiemy. Prosimy jedynie  o kontakt.

Ceramika, szkło –  bezpieczna wysyłka

Mają Państwo obawy przed zakupem artykułów wykonanych ze szkła czy ceramiki, boją się Państwo że towar dotrze uszkodzony?

Większość realizowanych przez nas zamówień  to przedmioty wykonane z ceramiki czy szkła. Doświadczenie jakie zdobyliśmy w przygotowaniu i zabezpieczeniu przesyłek sprawia że sytuacje, gdzie klient odbiera uszkodzony towar zdarzają się bardzo rzadko. Przygotowując zamówienia dla Państwa dokładamy wszelkich starań aby odpowiednio zabezpieczyć towar a także poinformować przewoźnika o zawartości przesyłki.

Do zabezpieczenia towaru wewnątrz opakowań używamy: foli bąbelkowej, foli stretch, pianki lub styropianu. Produkty są zapakowane w karton zbiorczy wypełniony tekturowym wypełniaczem. Całość zabezpieczona jest folią stretch i dodatkową taśmą informującą klienta i przewoźnika  o delikatnej zawartości przesyłki. Każda przesyłka posiada naklejki ostrzegawcze informujące o delikatnej zawartości przesyłki i prośbie o zachowaniu ostrożności. Dodatkowo list przewozowy dołączony do przesyłki lub etykieta zawiera informację dla kuriera i prośbę o zachowaniu ostrożności.

Odbierając przesyłkę mają Państwo prawo sprawdzenia jej zawartości  w obecności kuriera. W razie jej uszkodzenia mogą Państwo odmówić odbioru, kurier wówczas zabiera ze sobą przesyłkę a towar wraca na nasz magazyn. Państwo kontaktujecie się z nami  w sprawie przesyłki i ustalamy indywidualne dalsze kroki by rozwiązać ten problem. Jeśli sprawdzili Państwo zawartość przesyłki po odjeździe kuriera i towar jest uszkodzony prosimy skontaktować się z nami. Wspólnie z Państwem  indywidualnie ustalimy dalsze kroki związane z zwrotem towaru, zwrotem wpłaconych pieniędzy czy ponowną wysyłką. Każdy klient ma inne oczekiwania i takie sytuacje wymagają indywidualnych rozwiązań.

Sytuacja jest trudna zarówno dla klienta jak i dla nas, jednak dokładamy wszelkich starań aby znaleźć jak najlepsze rozwiązanie dla naszego klienta.

Meble, konsole, duże zamówienia- sposób dostawy

Jeśli złożyli Państwo zamówienie na większy mebel lub większą ilość produktów i zastanawiają się Państwo nad sposobem ich dostarczenia wyjaśniamy proces dostawy. Zamówienie które jest większe od standardowego realizujemy przez wysyłkę dwóch większych paczek które zawierają całość zamówienia. Meble, konsole, fotele, większe stoliki itp. które przekraczają standardowe rozmiary i wagę  wysyłany do Państwa na palecie lub półpalecie. Odpowiednio zabezpieczamy towar przed wysyłką, zapewniając stabilne podłoże i mocowania a także chronimy przed uszkodzeniami.  Kurier dostarcza Państwu towar do miejsca zamieszkania, jednak nie wnosi towaru do mieszkania. Zamawiając produkty przekraczające standardowe rozmiary i wagę należy we własnym zakresie zadbać o odbiór i przeniesienie przesyłki do miejsca docelowego. W każdym takim przypadku gdzie zlecamy wysyłkę towaru w formie palety lub półpalety  lub wysyłamy dwie większe przesyłki, kontaktujemy się z Państwem indywidualnie ustalając szczegóły dostawy.

Czas realizacji zamówienia

Zwykle zamówienia realizujemy w (3-4 dni robocze). Zależy nam na szybkiej dostawie i dokładamy wszelkich starań aby zamówiony towar jak najszybciej pojawił  się w Państwa domach. Wszystkie zamówienia wysyłamy po zaksięgowaniu wpłat, z wyjątkiem przesyłek poranionych. Im szybciej opłacą Państwo zamówienie tym szybciej przystąpimy do jego realizacji. Przesyłki pobraniowe staramy nadawać na bieżąco, w kolejnych dniach roboczych, po złożeniu zamówienia.

Okres świąteczny i przerwa noworoczna

Pomimo naszych starań szybkiej realizacji zamówień, dostawa jest  w dużej mierze uzależniona od okresu w jakim zakupią Państwo produkt. W okresie przedświątecznym i przerwie między świętami a nowym rokiem, dostawa może się  wydłużyć. Wynika to z możliwości dostarczenia przesyłek przez firmy kurierskie (duża ilość zamówień opóźnia czas dostarczenia). Dodatkowo czas między świętami Bożego Narodzenia a Nowym Rokiem to dla nas czas ciężkiej pracy, w tym okresie prowadzimy prace inwentaryzacyjne w naszym sklepie. Jest to jedyny w roku okres gdzie czas realizacji zamówień może się nieco wydłużyć, jednak staramy się działać płynnie i bez zakłóceń a w razie wydłużenia terminu dostarczenia przesyłki bądź problemu z realizacją zamówienia, kontaktujemy się bezpośrednio z naszym klientem.

Pozostajemy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od: 8:00 -16:00. W razie pytań możecie Państwo skontaktować się z nami mailowo bądź za pomocą czatu dostępnego na naszej stronie. Jeśli preferujecie Państwo kontakt telefoniczny, zadzwońcie i porozmawiajcie z nami.

Być może nasze wskazówki i porady dotyczące wyboru odpowiednich produktów okażą się dla Państwa przydatne.

Serdecznie zapraszamy i życzymy udanych zakupów,

zespół Dom i Dekoracje