Opublikowano Dodaj komentarz

Jak udekorować Wielkanocny stół?

Cieszmy się Wielkanocą i wiosną. Świętujmy chwile z bliskimi przy wspólnym stole. Już niedługo wszyscy zasiądziemy do świątecznych posiłków- a jak wiesz jemy oczami. To dla tego świąteczna dekoracja stołu wymaga szczególnych zabiegów by finalnie zachęcała do skosztowania wszystkich świątecznych przysmaków. Wybór dekoracji stołu zależy od Ciebie.

Czytaj dalej Jak udekorować Wielkanocny stół?

Opublikowano Dodaj komentarz

Organizery łazienkowe – poznaj sposób na uporządkowaną łazienkę

Kosmetyki w łazience – sprytne pomysły na przechowywanie

Gospodarujesz małą łazienką i wciąż brakuje Ci miejsca na kosmetyki i akcesoria? Opakowania kosmetyków szybko przykrywa warstwa kurzu i ciężko jest Ci utrzymać porządek? Masz w łazience różne kosmetyki, które w zestawieniu ze sobą nie wyglądają spójnie i estetycznie? Chcesz to wszystko uporządkować ale nie wiesz jak? Przeczytaj ten artykuł i poznaj kilka sposobów  na  uporządkowaną łazienkę. Pomożemy Ci zapanować nad łazienkowym chaosem. Pokażemy Ci sposoby jak w łatwy i tani sposób uporządkować kosmetyki i akcesoria  oraz sprawić by wszystkie znalazły swoje miejsce. Czytaj dalej Organizery łazienkowe – poznaj sposób na uporządkowaną łazienkę

Opublikowano 2 komentarze

Trendy wnętrzarskie w 2021 roku – co będzie modne?

Trendy wnętrzarskie w 2021 roku wyznacza chęć ucieczki do współczesnego świata i powrotu do natury. Trendy wnętrza 2021 roku będą przede wszystkim azylem, osobistą , przytulną przestrzenią – uspokajającą lub stymulującą do działania. Czytaj dalej Trendy wnętrzarskie w 2021 roku – co będzie modne?